Franciszkańscy Neoprezbiterzy

Jego Ekscelencja abp Józef Górzyński, 20 maja 2017 roku w Ostródzie, wyświęcił na prezbiterów trzech franciszkańskich braci. 

Więcej

Sukces pierwszej edycji Akademii Dziennikarstwa

20 maja 2017 roku studenci Akademii Dziennikarstwa po raz ostatni zasiedli w Auli Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. Tego dnia przyszedł czas na podsumowanie nauki oraz na ceremonię wręczenia świadectw.

Więcej

Namierzone przez Jezusa

W sobotę, 20 maja 2017 roku, dziesięć Sióstr MI uczestniczyło w międzyzakonnym spotkaniu formacyjnym z terenu archidiecezji przemyskiej. Spotkanie „majówkowe” odbyło się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Bieszczad w Jasieniu. Malowniczo położone sanktuarium, otoczone piękną przyrodą, pomogło w zatrzymaniu się i wychwalaniu Boga za Jego miłość i troskę o każdą z nas.

Więcej

Pogrzeb s. Marii Kolbe

W Strachocińskim Sanktuarium św. Andrzeja Boboli, 17 maja 2017 roku, o godz. 12:00 odbyła się uroczystość pogrzebowa s. Marii Kolbe – Franciszkanki Rycerstwa Niepokalanej, której przewodniczył ks. bp Stanisław Jamrozek.

Więcej